الرئيسية / اخبار رئیس جریان حکمت ملی / رخواست حکیم از فرماندهان امنیتی عراق: طرح‌های امنیتی و اطلاعاتی برای مقابله با خطرات امنیتی تقویت شود

رخواست حکیم از فرماندهان امنیتی عراق: طرح‌های امنیتی و اطلاعاتی برای مقابله با خطرات امنیتی تقویت شود

به نقل از دفتر رسانه ای جریان حکمت ملی عراق درتهران، روز جمعه 9 نوامبر 2018 «سید عمار حکیم» رهبر این جریان در بیانیه ای تجاوز اخیر به امنیت ساکنان موصل را محکوم کرد.

در این بیانیه آمده است: با نگرانی شدید اخبار تجاوز اخیر به امنیت مردم موصل که در ناحیه شرقی این شهر اتفاق افتاد‌ را پیگیری می کنیم.

حکیم‌ در ادامه افزوده است که این اتفاقات هولناک تنها نمایانگر تلاش‌های کوردلانه تروریست ها برای اثبات وجود، برهم زدن صحنه و بازگرداندن اوضاع به شرایط سابق است؛ به ویژه پس آنکه پروژه آنان با شکست مواجه شد و عراق به سمت شرایطی پیش رفت که سراسر سازگاری سیاسی و توجه ویژه به اصلاحات و سازندگی بود.

همچنین حکیم با هشدار نسبت به گسترش این فعالیت‌های جنایتکارانه از فرماندهان امنیتی کشور خواست تا در راستای تثبیت و تحکیم برنامه‌های اطلاعاتی و پیشگیرانه عمل کنند تا بتوانند اینگونه توطئه‌های کینه توزانه را در نطفه خفه کنند‌ و فرصت بر هم زدن امنیت کشور و شهروندان را از خرابکاران بگیرند.

شاهد أيضاً

حکیم در خطبه‌های نماز عید قربان_۱ : برخی می‌خواهند عراق ضعیف، تابع، غرق در آشوب و فساد و سهمیه‌بندی بماند/اهل باج‌خواهی نیستیم

حجت الاسلام والمسلمین سید عمار حکیم، رهبر جریان حکمت ملی عراق در خطبه‌های نماز عید …

اترك تعليقاً

لن يتم نشر عنوان بريدك الإلكتروني. الحقول الإلزامية مشار إليها بـ *